.::[D-Devils]::. ATenTaToP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.::[D-Devils]::. ATenTaToP

3rgo0o0o0o0o ;);)
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Как да си намерим диска

Go down 
АвторСъобщение
CS-MaNiAk.Admin
Admin
CS-MaNiAk.Admin


Брой мнения : 235
Age : 28
Registration date : 19.12.2007

Как да си намерим диска Empty
ПисанеЗаглавие: Как да си намерим диска   Как да си намерим диска Icon_minipostedЧет Дек 20, 2007 12:09 pm

Още в началото (преди много години) на първия ми компютър както си експерементирах, изведнъж направих "нещо" и познайте какво стана? Компютъра блокира, естествено тогава аз го рестартирах, но когато тръгна да зарежда наново той ми каза:


"Invalid system disk, please insert system disk."

(или нещо подобно беше), със две думи не ми открива диска. Ами сега? А щях да имам гости (хубаво беше навремето да имаш компютър). Сещате се нали?

Какво стана ли? Ами следваше - "Да ................... майката", и други подобни.
След това отидих в BIOS и натиснах Auto-Detekt Hard Disk - така по този начин системата сама открива диска.


Но един съвет от мен - запишете си данните на диска защото някъде може да не сработи Auto-Detekt Hard Disk и да не ви открие диска, тогава ще трябва Вие самите ръчно да направите настройките.
Върнете се в началото Go down
https://d-devils.bulgarianforum.net
 
Как да си намерим диска
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
.::[D-Devils]::. ATenTaToP :: Компютърни хакове-
Идете на: